Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.08.2018

pretežno jasno
Danes bo precej jasno. Popoldne lahko nastane kakšna kratkotrajna ploha ali nevihta. Na Primorskem bo še pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 33, na Goriškem do 35 °C.
15°C | 31°C
sreda, 22.08.2018
15°C | 30°C
četrtek, 23.08.2018
16°C | 31°C
petek, 24.08.2018
16°C | 30°C
sobota, 25.08.2018
16°C | 27°C
Opozorila
Torek, 21.8.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

8. mednarodni Ex Tempore v Preddvoru


DRUŠTVA, UMETNOST

| |
02.08.2018      16:54
A A

8. mednarodni Ex Tempore v PreddvoruDeli:

V nedeljo, 8. julija, je na letnem vrtu gostilne Pri Majču v Preddvoru potekal 8. mednarodni Ex Tempore, ki ga je organiziralo Likovno društvo Preddvorski samorastniki. Udeležilo se ga je sedem slikarjev, med njimi trije iz Avstrije. »Čeprav je bilo udeležencev letos nekoliko manj kot prejšnja leta, je bilo vzdušje izredno dobro in ustvarjalno. Tematika ni bila določena, o nagrajenih delih pa smo z glasovanjem odločali vsi sodelujoči. Udeležencem od drugod sem tudi predstavil Preddvor in pokazal svojo razstavo v hotelu,« je povedal predsednik preddvorskega likovnega društva Franci Guček. Prvo nagrado je prejela Mojca Godec iz Brda pri Ihanu, drugo pa slikarka Herlinda iz Avstrije. Kot je še povedal Guček, bodo letos preddvorski likovniki izvedli še eno podobno likovno srečanje in sicer v okviru Kmečkega praznika pod Storžičem v Bašlju.
Petra Lombar Premru
Foto: Mihael Arnež
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!