Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
0°C
-2°C
JUTRI
3°C
0°C
3545

Zavod za Turizem Preddvor bo kmalu vodila nova direktorica

Vodenje preddvorskega zavoda za turizem bo z julijem prevzela nova direktorica, Ernesta Koprivc. Nekdanja vodja TIC-a pri kranjskem zavodu za turizem je s svojimi referencami in vizijo o razvoju turizma na podeželju prepričala najprej komisijo občinskega odbora za turizem in malo gospodarstvo, na junijski seji, kjer je  vodja omenjenega odbora Rok Roblek poročal o izboru kandidatke, pa jo je po kratki razpravi soglasno podprl še Občinski svet.

Javni razpis za mesto direktorja  Zavoda za turizem Preddvor so sicer objavili že marca. Nanj se je odzvalo devet kandidatov, pet jih je ustrezalo razpisnim zahtevam, enega pa so kasneje zaradi premalo izkušenj na področju turizma izločili, po razgovoru s štirimi kandidatkami pa so se odločili za Koprivčevo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!