Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.02.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, predvsem ponekod na Notranjskem in Kočevskem bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem do 4 °C.
0°C | 1°C
torek, 20.02.2018
-2°C | 4°C
sreda, 21.02.2018
0°C | 4°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | 2°C
petek, 23.02.2018
-1°C | 3°C
Opozorila
Nedelja, 18.2.2018 ob 18h
Do ponedeljka dopoldne bodo na Primorskem na izpostavljenih mestih najmočnejši sunki burje okoli 100 km/h.
0°C
1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

V OBČINI PREDDVOR POSKRBELI ZA VARNOST PRED ......


OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA

| |
01.09.2015      11:24
A A

V OBČINI PREDDVOR POSKRBELI ZA VARNOST PRED NOVIM ŠOLSKIM LETOM


Na novo šolsko leto smo dobro pripravljeni tudi v Občini Preddvor. Matično OŠ Matije Valjavca bo v šolskem letu 2015/2016 obiskovalo 368 učencev, Podružnično OŠ v Kokri 12 otrok in Podružnično šolo na Jezerskem 30 otrok.


Igrišče ob OŠ Matije Valjavca je potrebno obnove (foto Media butik)
Igrišče ob OŠ Matije Valjavca je potrebno obnove (foto Media butik)
Deli:

 »Večjih investicijskih in obnovitvenih del  v šolskih in prostorih vrtca med letošnjimi počitnicami nismo imeli. Bomo pa v prvem tednu septembra začeli z večjim projektom in sicer s sanacijo rokometnega igrišča ob osnovni šoli,« napoveduje župan Občine Preddvor Miran Zadnikar. Obnovo zunanjih športnih površin težko čakajo tudi v šoli, saj so, kot pravi ravnateljica OŠ Matije Valjavca mag. Tea Dolinar » s 1. 9. 2015 zaradi neustreznih pogojev za varnost otrok in delo, zunanja šolska igrišča zaprta za izvajanje osnovnošolske dejavnosti.« Veliko pozornosti bo, tako kot vsa leta doslej, posvečene varnosti otrok na poti v hram učenosti. »Na spomladanskem razpisu smo kot najugodnejšega ponudnika šolskih prevozov izbrali podjetje Alpetour. Z vodjo policijskega okoliša smo pregledali vse šolske poti in upoštevali njegove predloge. Tako smo že naročili cestne označbe in znak za merjenje hitrosti, ki bo postavljen pri šoli. Za dodatno varnost v prvih dneh novega šolskega leta, pa bodo skrbeli tudi veterani PGD Preddvor,« pravi preddvorski župan Zadnikar.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Preddvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.02.2018
Danes ni dogodkov.
24.02.201 | Šport
Vrhunec sezone ob 60-letnici Krvavca
24.02.2018 | Tečaji in delavnice
sobotna bralna urica

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo