Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Zvečer se bodo oblaki posušili in ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala večinoma šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob morju in v krajih z burjo na Primorskem od 4 do 11°C.
0°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
1°C | 20°C
petek, 28.09.2018
5°C | 23°C
sobota, 29.09.2018
10°C | 12°C
nedelja, 30.09.2018
2°C | 18°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Tradicionalni sprejem za občane starejše od ......


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
20.12.2016      8:40
A A

Tradicionalni sprejem za občane starejše od 90 letDeli:
V četrtek 12.decembra je župan Miran Zadnikar priredil praznični sprejem občanov starejših od 90 let. Letos jih je v občini 26.Dve prebivalki sta dopolnili tudi sto let, Frančiška Zorman lani, Marijana Rogel pa letos. Povabilu se je odzvalo devet gospa in en gospod, ki so pozorno prisluhnili nagovoru župana in petju Ženskega pevskega zbora Josipine Turnograjske Društva  upokojencev Preddvor. Najstarejše občane smo ob tej priložnosti tudi obdarili, jim voščili vse dobro v prihodnjem letu in jih tudi pogostili. Najstarejša, 101-letna Frančiška Zorman, Krčeva mama iz Bašlja, pa je na tem srečanju iz rok podpredsednika Pokrajinske zveze društev upokojencev Gorenjske Janeza Šutarja prejela zlato priznanje.
Srečanju se vsako leto pridružijo tudi članice sekcije za ročna dela Gelike pri društvu upokojencev Preddvor. Tudi tokrat so na občino prinesle copatke, ki jih vsako leto spletejo za preddvorske novorojenčke. Letos se je v Preddvoru rodilo 29 otrok, 17 deklic in 12 dečkov.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Preddvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo