Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
2°C
-4°C
JUTRI
2°C
-5°C
2650

Tradicionalni sprejem za občane starejše od 90 let

V četrtek 12.decembra je župan Miran Zadnikar priredil praznični sprejem občanov starejših od 90 let. Letos jih je v občini 26.Dve prebivalki sta dopolnili tudi sto let, Frančiška Zorman lani, Marijana Rogel pa letos. Povabilu se je odzvalo devet gospa in en gospod, ki so pozorno prisluhnili nagovoru župana in petju Ženskega pevskega zbora Josipine Turnograjske Društva  upokojencev Preddvor. Najstarejše občane smo ob tej priložnosti tudi obdarili, jim voščili vse dobro v prihodnjem letu in jih tudi pogostili. Najstarejša, 101-letna Frančiška Zorman, Krčeva mama iz Bašlja, pa je na tem srečanju iz rok podpredsednika Pokrajinske zveze društev upokojencev Gorenjske Janeza Šutarja prejela zlato priznanje.
Srečanju se vsako leto pridružijo tudi članice sekcije za ročna dela Gelike pri društvu upokojencev Preddvor. Tudi tokrat so na občino prinesle copatke, ki jih vsako leto spletejo za preddvorske novorojenčke. Letos se je v Preddvoru rodilo 29 otrok, 17 deklic in 12 dečkov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!