Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
15°C | 26°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
15°C | 27°C
četrtek, 25.07.2018
15°C | 28°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 16h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
15°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Skupna pisarna za gradnje v Preddvoru


OBČINSKE

| |
05.04.2017      17:58
A A

Skupna pisarna za gradnje v PreddvoruDeli:

Preddvor, 4. april 2017 - V Preddvoru je z letošnjim aprilom pričela delovati skupna svetovalna pisarna za gradnje. Odprta je vsak prvi ponedeljek v mesecu, od 13.00 do 14.00 ure, v sejni sobi občine. Namenjena je zagotavljanju informacij o gradnjah za občanke in občane Občine Preddvor. Le-ti lahko na enem mestu od uslužbencev dveh pristojnih institucij, to je Upravne enote Kranj in Občine Preddvor, pridobijo odgovore na raznovrstna vprašanja, ki se nanašajo na gradnjo.

Župan Miran Zadnikar, ki je sprva najprej nekoliko dvomil v obisk, je po prvih uradnih urah omenjene pisarne zadovoljen. Že prvič jo je namreč obiskalo kar 5 občanov, strokovnjakinja z upravne enote, gospa Klavdija Strgar, pa jim je znala posredovati ustrezne odgovore.

Preddvor je sicer druga občina v okviru Upravne enote Kranj, ki se je odločila za uvedbo tovrstne pisarne, ob začetku poslovanja pa jo je obiskal tudi njen načelnik, mag. Matjaž Dovžan. Poudaril je, da je izkušnja, ki jo imajo z Mestne občine Kranj, zelo dobra, saj skupna svetovalna pisarna za gradnje prinaša veliko dodane vrednosti tako za stranke in uporabnike storitev, kot tudi za sodelavce na upravni enoti oziroma občini. Prepričan je, da takšna oblika dela pripomore k boljši informiranosti strank in večji razpoznavnosti institucij, olajšuje pa tudi pridobivanje vse potrebne dokumentacije. Upravni enoti je na ta način omogočeno hitrejše odločanje, kar bo posledično skrajšalo postopke pridobitve potrebnih dovoljenj, to pa je v korist vseh strani.

LP
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Preddvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Preddvor
Občina Preddvor
Dvorski trg 10
Tel:(04) 275 10 00
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo