Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

pretežno jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo zjasnilo. Zjutraj bo pretežno jasno, po nekaterih kotlinah in dolinah bo megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18°C.
12°C | 25°C
petek, 21.09.2018
12°C | 28°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 20°C
nedelja, 23.09.2018
11°C | 22°C
ponedeljek, 24.09.2018
16°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
25°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Skupna pisarna za gradnje sedaj tudi v ......


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
31.03.2017      12:06
A A

Skupna pisarna za gradnje sedaj tudi v PreddvoruDeli:

SKUPNA PISARNA ZA GRADNJE, 

kjer bodo občani pridobili vse informacije, na enem mestu

SEDAJ TUDI V PREDDVORU!

 

Kranj, Preddvor 1. marec 2017 – Pred kratkim uvedena novost skupne svetovalne pisarne za gradnje, ki sta jo z letošnjim letom ustanovila Upravna enota Kranj in Mestna občina Kranj je prinesla dodatno obliko zagotavljanja informacij strankam in s tem še več zadovoljstva tako na strani uporabnikov storitev, kot tudi na strani pristojnih institucij.

Zato želimo tovrsten primer dobre prakse razširiti na vse občine, ki jih pokriva območje delovanja Upravne enote Kranj. V mesecu aprilu 2017 bo pričela delovati tudi skupna svetovalna pisarna za gradnje v Občini Preddvor. Svoja vrata pisarna odpira dne 03.04.2017, prostorih Občine Preddvor, sejna soba, odprta pa bo vsak prvi ponedeljek v mesecu od 13.00 do 14.00 ure. 

Občani bodo tako lahko od uslužbencev dveh pristojnih institucij; Upravne enote Kranj in Občine Preddvor, na enem mestu pridobili odgovore na raznovrstna vprašanja, ki se nanašajo na gradnjo. Svetovalna pisarna bo namenjena zagotavljanju informacij o gradnjah za območje Občine Preddvor.

»Izkušnja, ki jo imamo iz Mestne občine Kranj je izvrstna. Skupna svetovalna pisarna za gradnje prinaša veliko dodane vrednosti tako za stranke in uporabnike storitev, kot tudi za sodelavce na upravni enoti oziroma občini. Prepričan sem, da takšna oblika dela pripomore k boljši informiranosti strank, večji razpoznavnosti institucij in posledično prinaša zelo dobre učinke v praksi, ki se bodo pokazali v olajšani pridobitvi vse potrebne dokumentacije. Upravni enoti bo s tem omogočeno hitrejše odločanje, kar bo posledično skrajšalo postopke pridobitve potrebnih dovoljenj, kar je v korist vseh strani« je poudaril mag. Matjaž Dovžan, načelnik Upravne enote Kranj.
Priloge:
PDF
spletnastranpreddvorgradnje.pdf
83210_spletnastranpreddvorgradnje.pdf (339,5 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Preddvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo