Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.02.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo delno jasno z zmerno oblačnostjo, v južni Sloveniji pa pretežno oblačno. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -8 do -4, po nižinah Primorske okoli 0 °C.
-8°C | -3°C
ponedeljek, 26.02.2018
-15°C | -4°C
torek, 27.02.2018
-10°C | -3°C
sreda, 28.02.2018
-11°C | -4°C
četrtek, 01.03.2018
-12°C | 2°C
Opozorila
Nedelja, 25.2.2018 ob 10h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo do noči na torek ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-8°C
-3°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

GRADBENA DELA V OBČINI PREDDVOR POTEKAJO PO ......


OBČINSKE

| |
27.01.2015      8:49
A A

GRADBENA DELA V OBČINI PREDDVOR POTEKAJO PO NAČRTUDeli:

 Z današnjim dnem (ponedeljek, 26. januar) se nadaljuje gradnja po posameznih odsekih vasi na Zgornji in Srednji Beli, velik obseg del je potrebno opraviti na Bregu s povezavo do Srednje Bele. Zaradi rušitve mostu čez Belico (pri vstopu v Bašelj iz smeri Zgornje Bele) že od sobote velja popolna zapora ceste v smeri Preddvora. Najprej se bo izvedel magistralni vodovod pod potokom Belica, v nadaljevanju pa se bo izvedla sanacija mostu. Vzpostavljeni so novi obvozi. Avtobus vozi po novi cesti Bašelj – Zgornja Bela. Postajališče je na novem dovozu - križišču za Mače. Ostali promet zaradi delovne zapore poteka po že ustaljenih obvoznih poteh. Prav tako je od danes dalje delovna zapora na začetku mostu čez Kokro (Breg ob Kokri - Tupaliče) v smeri proti Preddvoru. Za promet je urejena cesta za obvoz proti Brdski ograji v smeri Srednje Bele in proti Suhi – Predoslje. Vodovodna zadruga bo v času gradnje fekalne in meteorne kanalizacije obnavljala tudi vodovod. Občasno bo prihajalo do motene oskrbe z vodo. Ponekod po Preddvoru se izvajajo še priklopi na javno kanalizacijo, ki pa so investicije posameznikov.

 

Danes smo začeli z deli še v zadnjem naselju, Tupaličah. Projekt moramo zaključiti do konca avgusta,“ pojasnjuje župan Občine Preddvor Miran Zadnikar in dodaja, da je terminski plan izvedbe predviden do konca meseca maja. „V tem vmesnem času pa imamo možnost pridobiti uporabno dovoljenje in tehnični pregled.“

 
Priloge:
Neznan tip datoteke
izjavazupanamiranazadnikarjaoinfrastrukturi.mp3
35649_izjavazupanamiranazadnikarjaoinfrastrukturi.mp3 (1,02 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Preddvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Preddvor
Občina Preddvor
Dvorski trg 10
Tel:(04) 275 10 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo