Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
10°C
-3°C
TOR.
7°C
-3°C
Deli

Energetska sanacija Doma krajanov Preddvor

Pričela so se dela energetske sanacije Doma krajanov Preddvor. Okoli tretjine stavbe je že narejen izkop, saj bodo najprej izolirali temelje in zidove v terenu. V okviru projekta bodo sicer uredili dodatno toplotno izolacijo celotne stavbe ter izdelali novo fasado, v osnovnem objektu pa bodo poskrbeli tudi za menjavo strešnih oken z novimi, troslojnimi. Na prizidku bodo zamenjali  pločevinasto kritino, izolirali bodo zidove pri stiku prizidka ter osnovnega objekta, sanirali bodo strope proti hladnemu podstrešju ter zamenjali stavbno pohištvo – vgradili bodo nova okna in vrata s trojno zasteklitvijo. Vrednost energetske sanacije znaša cca 130.000 evrov, dela pa naj bi predvidoma končali v treh mesecih, do konca maja.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!