Logo MojaObčina.si
JUTRI
24°C
8°C
TOR.
24°C
8°C
Oceni objavo

Nadaljevanje vandalizma v občini Preddvor

Ne dolgo nazaj smo z žalostjo objavili novico o vandalizmu, ki se je zgodilo ob jezeru Črnava.
Žal se tovrstna dejanja v občini Preddvor nadaljujejo. Pred nekaj dnevi je bila uničena tematska orientacijska pot Skrivnost preddvorskih štorkelj. Pot je namenejna predšolskim in mlajšim osnovnošolskim otrokom, ki je zelo dobro obiskana. Vandal je poškodoval večino lesenih rekvizitov in postaj. Osebe, ki so odgovorne za tako početje so verjetno del naše skupnosti. Pozivamo jih, da z nespametnim uničevanjem skupne lastnine prenehajo.
Občane in občanke pa naprošamo, da v kolikor o uničevanju karkoli vedo, naj le to sporočijo policiji, ki dogodek že preiskuje.
 
Vsi si želimo živeti v lepi in varni občini zato skupaj preprečimo vandalizem!

Oglejte si tudi