Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
23°C
7°C
JUTRI
24°C
7°C
Deli

50 pohodov na Lovrenca

Ker letos Turistično društvo praznuje 50 let obstoja, smo se odločili, da do veselice naredimo akcijo "50 pohodv na Lovrenca". Za sodelovanje ni potrebno biti član Turističnega društva ali Bašljan, vabljeni ste vsi ki želite sprostitev, dober zrak in naravo. Posebna knjiga za vpisovanje vas čaka pri vhodu v Dom na Lovrencu. Šteje se en vzpon na dan, tudi med tednom, še posebej pa ob vikendih, ko je dom, ki slovi po čudovitih bobih, odprt.
Veselica bo 17. in 18. avgusta, zato je časa za 50 vzponov še več kot dovolj.
Nekaj podatkov o akciji imate na Facebooku, kjer imamo tudi skupino ustvarjeno za ta namen.
https://www.facebook.com/groups/583377568751310/
Vabljeni v Bašelj!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi