Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
22°C
6°C
ČE.
22°C
6°C

Parkirišče pri pokopališču - javno vprašanje

Člani in simpatizerji PLS OO Preddvor smo vedno pripravljeni prisluhniti vprašanjem in pobudam občanov, saj nem je vsem skupen isti cilj – da bo življenje v naši občini čim lepše. Nedavno smo nekaj vprašanj, predvsem iz vasi Breg ob Kokri prejeli v zvezi z novimi parkirnimi prostori ob pokopališču. Tako krajane Brega ob Kokri, kot tudi večino ostalih, ki bolj ali manj pogosto obiskujejo pokopališče, je zmotila nova ureditev parkirnih mest ob pokopališču. Sicer smo vsi skupaj zadovoljni, da se končno spet nekaj vlaga v občino, večina pa nas meni, da je razporeditev parkirnih mest ob pokopališču neracionalna, saj bi z drugačno razporeditvijo lahko dobili več parkirnih mest, ki jih občasno potrebujemo predvsem za namene poslovilnih svečanosti in obiskov ob dnevu mrtvih. Ocenjujemo, da bo do zapletov prišlo tudi pri pogrebnih, zato javno prosimo občino, da nam pojasni, kako načrtuje ureditev parkiranja ob tovrstnih dogodkih ter kako, po kateri trasi bodo vodili pogrebni sprevodi med poslovilno vežico in cerkvijo ter obratno.


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi