Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
1°C
-7°C
JUTRI
2°C
-2°C
Deli

Otvoritev ceste v Bašlju

Dne 13.11.2016 smo se ob 11. uri zbrali, da otvorimo obnovo ceste v Bašlju. Zbralo se je kar nekaj Bašljanov, simbolično pa smo požegnali še defibrilator, kar je naša nova pridobitev. Govor so imeli predsednik KO BAŠELJ Rok Roblek, predsednik agrarne skupnosti Franci Lombar in podžupan Janez Brolih. Zahvala gre predvsem vsem prostovoljcem za obnovo križa, za kozolec in vsem, ki so spekli dobrote ter vsem sponzorjem te otvoritve. Pri defibrilatorju je imel govor Miro Roblek, ki je tudi najbolj zaslužen, da defibrilator v Bašlju imamo. Cesto in defibrilator je požegnal Roblek Jože, da bo vse dobro služilo. Veseli smo obnove, hkrati pa želimo, da bodo kmalu uslišane naše prošnje za osvetlitev AP Bašelj in pitnika na križišču.

KO Bašelj

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!