Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
6°C
1°C
PET.
3°C
2°C
Deli
2918

Občina Preddvor na sejmu Alpe Adria v Ljubljani

Letos so se v okviru projekta Kamniško-Savinjskih Alp na sejmu Alpe Adria v Ljubljani predstavile občine: Luče, Solčava, Kamnik, Preddvor in Jezersko. Tako je tudi naša občina predstavila številne možnosti za sprostitve obiskovalcev našega kraja v okviru pohodništva, izletništva, kolesarjenja, kulinarike in tudi obiska kulturnih znamenitosti.
Letošnja tema je zeleni, aktivni turizem, kjer ima tudi naša občina številne potenciale pri razvoju. Največ povpraševanja je bilo po pohodniških poteh in zemljevidih, pa možnosti za preživljanje prostega časa ob vodi. Ker je obisk krajev okrog Grintavcev možnost za večdnevno bivanje turistov pri nas, je tako povezovanje dobra priložnost za nadaljnji razvoj predvsem prenočitvenih kapacitet. Stojnica je bila v bližini Koroške stojnice in so si tudi naši severni sosedje z zanimanjem ogledovali našo ponudbo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij