Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 18.10.2018

delno oblačno
Sprva bo oblačno, ponekod tudi megleno. Rahel dež bo povsod ponehal. Čez dan se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 20, na Primorskem do 24 °C.
10°C | 21°C
petek, 17.10.2018
11°C | 18°C
sobota, 19.10.2018
7°C | 18°C
nedelja, 20.10.2018
5°C | 19°C
ponedeljek, 21.10.2018
8°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 18.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
21°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Občina Preddvor na sejmu Alpe Adria v ......


TURIZEM

| |
07.02.2017      14:57
A A

Občina Preddvor na sejmu Alpe Adria v LjubljaniDeli:

Letos so se v okviru projekta Kamniško-Savinjskih Alp na sejmu Alpe Adria v Ljubljani predstavile občine: Luče, Solčava, Kamnik, Preddvor in Jezersko. Tako je tudi naša občina predstavila številne možnosti za sprostitve obiskovalcev našega kraja v okviru pohodništva, izletništva, kolesarjenja, kulinarike in tudi obiska kulturnih znamenitosti.
Letošnja tema je zeleni, aktivni turizem, kjer ima tudi naša občina številne potenciale pri razvoju. Največ povpraševanja je bilo po pohodniških poteh in zemljevidih, pa možnosti za preživljanje prostega časa ob vodi. Ker je obisk krajev okrog Grintavcev možnost za večdnevno bivanje turistov pri nas, je tako povezovanje dobra priložnost za nadaljnji razvoj predvsem prenočitvenih kapacitet. Stojnica je bila v bližini Koroške stojnice in so si tudi naši severni sosedje z zanimanjem ogledovali našo ponudbo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo