Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.07.2018

oblačno
Ponoči se bo dogajanje umirilo. Zjutraj pa se bo na zahodu ponovno zmerno pooblačilo, možna je kakšna ploha ali nevihta. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 26°C
nedelja, 20.07.2018
14°C | 29°C
ponedeljek, 22.07.2018
16°C | 27°C
torek, 23.07.2018
17°C | 28°C
sreda, 24.07.2018
15°C | 27°C
Opozorila
Petek, 20.7.2018 ob 18h
Zvečer bodo v notranjosti še nastajale nevihte, možna so krajevna neurja.
17°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Pogrebnik in oštir rešila svet v bifeju


KULTURA

| |
25.01.2017      14:21
A A

Pogrebnik in oštir rešila svet v bifejuDeli:
Prejšnji petek so se od smeha tresle stene Kulturnega hrama v Cerkljah, v soboto, 28. januarja, pa isto usodo čaka Prešernovo gledališče Kranj. Tja namreč prihaja najnovejša gledališka uspešnica z naslovom Buh pomagej. V visokooktanski komediji so se povezali igralec in režiser Danijel Dan Malalan, 'popoprani' Boris Devetak, komik Žan Papič ter Franko Korošec iz Ene žlahtne štorije, ki je še enkrat več dokazal, da je rojen za vloge gostilničarjev po imenu Marko.

 

Vaški bife, čas nedeljske maše, zunaj lije kot iz škafa, ko se oglasi gospod Bog. Siten zaradi uničevanja Zemlje, je odločen, da človeštvo spet resetira z vesoljnim potopom, vlogo Noeta pa nameni gostilničarju Marku in pogrebniku Tulju. In tu se zažene zabavni vrtiljak, zmes gledališke komedije, TV-satire in surovega stand-up humorja, v katerem si smeh in aplavzi publike sledijo v hitrem ritmu, pregovarjanje o tem ali si človeštvo zasluži še eno priložnost pa je polno bodic na provokativne teme, od Trumpa, zdravstvene reforme, tajkunskih zgodb do gejev in pravice do splava. Za malo starinskim naslovom se skratka skriva zelo moderna zgodba, ki uspešno polni gledališke dvorane.

Spletna stran predstave: www.smejmo.se

Facebook: @zavodsmejmo.se
Povezave:www.smejmo.se
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo