Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.04.2018

delno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, predvsem na severovzhodu bodo še lahko nastale plohe in posamezne nevihte. Krepil se bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 29 °C.
5°C | 26°C
torek, 24.04.2018
9°C | 22°C
sreda, 25.04.2018
10°C | 25°C
četrtek, 26.04.2018
10°C | 22°C
petek, 27.04.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.4.2018 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
26°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Pogrebnik in oštir rešila svet v bifeju


KULTURA

| |
25.01.2017      14:21
A A

Pogrebnik in oštir rešila svet v bifejuDeli:
Prejšnji petek so se od smeha tresle stene Kulturnega hrama v Cerkljah, v soboto, 28. januarja, pa isto usodo čaka Prešernovo gledališče Kranj. Tja namreč prihaja najnovejša gledališka uspešnica z naslovom Buh pomagej. V visokooktanski komediji so se povezali igralec in režiser Danijel Dan Malalan, 'popoprani' Boris Devetak, komik Žan Papič ter Franko Korošec iz Ene žlahtne štorije, ki je še enkrat več dokazal, da je rojen za vloge gostilničarjev po imenu Marko.

 

Vaški bife, čas nedeljske maše, zunaj lije kot iz škafa, ko se oglasi gospod Bog. Siten zaradi uničevanja Zemlje, je odločen, da človeštvo spet resetira z vesoljnim potopom, vlogo Noeta pa nameni gostilničarju Marku in pogrebniku Tulju. In tu se zažene zabavni vrtiljak, zmes gledališke komedije, TV-satire in surovega stand-up humorja, v katerem si smeh in aplavzi publike sledijo v hitrem ritmu, pregovarjanje o tem ali si človeštvo zasluži še eno priložnost pa je polno bodic na provokativne teme, od Trumpa, zdravstvene reforme, tajkunskih zgodb do gejev in pravice do splava. Za malo starinskim naslovom se skratka skriva zelo moderna zgodba, ki uspešno polni gledališke dvorane.

Spletna stran predstave: www.smejmo.se

Facebook: @zavodsmejmo.se
Povezave:www.smejmo.se
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PIJAR, JANJA REHBERGER CERKVENIK S.P., PRODUKCIJA, ORGANIZACIJA, PR DOGODKOV? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo