Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
16°C
6°C
JUTRI
19°C
8°C

Božiček in igrica za otroke

Kljub temu, da nas narava ni obdala s snegom, se je Božiček potrudi, in nas obiskal. Severne jelene je pustil malo pod Storžičem in se peš z darili odpravil v Brunarico v Bašlju, da otrokom pričara nasmeh na obraz.

Pred Božičkom so naša dekleta uprizorila poučno igrico o varovanju gozda, da smrečice ni potrebno posekati, da je okrašena, ampak lahko rastočo okrasijo, saj je vsaka smrekica imela domek neke živalice. Nastopale so miška, veverica, lisička, zajček.  Otroci so v igrici sodelovali in samo kapo dol naši mladini, da so se potrudili in polepšali dogodek.

Božiček je otrokom razdelil skromna darilca, skupaj so zapeli nekaj pesmic, lahko so se tudi slikali z njim. 

Mladinci so nas pocrkljali s kuhanim vinom in čajem, pekle pa so se tudi palačinke.

Na snidenje tudi v letu 2020. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi