Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
27°C
12°C
JUTRI
22°C
10°C
3545

Gradnja optičnega omrežja

Obveščamo vas, da se bo v naslednjih osemnajstih  mesecih v občini Preddvor gradilo optično širokopasovno omrežje s katerim bo interesentom zagotovljena sodobna telekomunikacijska povezava, ki omogoča stabilne in visoke hitrosti prenosa podatkov. Podjetje GVO, d.o.o., ki gradi omrežje, katero se delno sofinancira iz Evropskega kohezijskega sklada za regionalni razvoj, vam bo na vaše naslove posredovalo Obvestilo o predvideni gradnji optičnega omrežja. Na tak način vas bo izvajalec GVO, d.o.o. seznanil z osnovnimi podatki o omrežju in vas hkrati pozval, da izrazite svoj interes po priključitvi na optično omrežje. Predviden začetek gradbenih del se planira v mesecu marcu 2022, predviden zagon optičnega omrežja in priklop prvih naročnikov se planira konec leta 2022. Predviden zaključek vseh del pa je predviden za september 2023.

 

Aleš Kozar
Strokovni sodelavec za prodajo
Enota komerciale in marketinga
GVO, Gradnja in vzdrževanje omrežja

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi