Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
29°C
17°C
JUTRI
27°C
18°C
3371

Čistilna akcija 2019

Vabimo vas, da se vključite v čistilno akcijo v soboto, 13. 4. 2019, s pričetkom ob 8.30 uri. Akcijo bomo izvedli skupaj z OŠ Matije Valjavca Preddvor. Zbirna mesta za posamezne kraje in vodje akcije po posameznih naseljih so v priloženi tabeli, veljajo pa tudi za učence osnovne šole. Vrečke in rokavice bodo zagotovili vodje akcije na zbirnem mestu. Poskrbite za primerno obutev in dobro voljo.


NASELJE- ZBIRNO MESTO

Preddvor - parkirišče vrtec Storžek

Tupaliče - zgoraj  ob ekološkem otoku

Tupaliče – spodaj središče vasi

Breg ob Kokri - križišče na vrhu klanca

Potoče – zgoraj - na križišču Dom starejših – Potoče

Potoče – spodaj - Jablanca – poleg čebelnjaka

Možjanca - ob kontejnerjih

Srednja Bela - pri cerkvi

Spodnja Bela - pri avtobusni postaji

Zgornja Bela - Dom krajanov na Zg. Beli

Kokra         - vaški trg pred cerkvijo

Mače - v križišču v Mačah

Nova vas - pred kapelico nasproti dom. Strniša

Bašelj         - Brunarica TD Bašelj

ŠD Preddvor - Nogometno igrišče Za Žago

 

S svojim sodelovanjem boste prispevali h kakovosti življenja in k ozaveščanju za odgovoren odnos do narave ter hkrati pripomogli, da bo naše okolje privlačno za prebivalce kot tudi za obiskovalce Preddvora.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi