Logo MojaObčina.si

Prebold

JUTRI
33°C
13°C
SOB.
28°C
15°C
Deli

Brigita Petek o vplivu solne terapije na zdravje

V torek, 1. oktobra 2019, je v Občinski knjižnici Prebold o vplivu solne terapije na zdravje predavala Brigita Petek iz Centra Bella Vita. Obiskovalci so izvedeli, kako skozi terapijo izboljšati pljučno funkcijo in limfni sistem, okrepiti imunski sistem, obnoviti sluznico dihalne poti, učinkovati proti alergijam na koži in regenerirati telo. Pri terapiji se medicinska sol, vstavljena v halogenerator, fino zmelje in na podlagi vnaprej določenega programa procesira v solno sobo. Gre za sterilno okolje, v katerem smo normalno oblečeni, z zaščitno kapico in zaščitnim obuvalom. Solna terapija je primerna za odrasle in otroke.

Besedilo: Lea Felicijan
Fotografije: Darko Naraglav, Ivan Lipičnik

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi