Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.11.2017

delno oblačno
Danes bo sončno, dopoldne bo ponekod po nižinah še vztrajala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 12 °C.
-2°C | 12°C
torek, 21.11.2017
-2°C | 12°C
sreda, 22.11.2017
3°C | 13°C
četrtek, 23.11.2017
1°C | 13°C
petek, 24.11.2017
1°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.11.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Savinjski smučarski izziv


ŠPORT

| |
07.01.2014      12:39
A A

Savinjski smučarski izziv


Tudi naša občina se je vključila v projekt »savinjski smučarski izziv«, ki bo v soboto 25. januarja ter nedeljo, 16. februarja na Golteh!


Deli:

Vabimo vse, ki radi smučate, da se preizkusite na veleslalom progi v dopoldanskem rekreativnem delu, kjer se boste lahko primerjali z Boštjanom Romihom, Nušo Derenda in drugimi znanimi slovenci. Ali pa zastopate barve naše občine v popoldanskem tekmovalnem delu. Več na spletni strani http://www.sport-izziv.si/.

 

Naša občina vas še posebno vabi na prireditev »Savinjski smučarski izziv« v soboto, 16. februarja, ko bomo izvedli naše »občinsko prvenstvo v veleslalomu«. Z  organizatorji smo dogovorjeni, na nas pa je, da bomo dovolj številčni.

 

Predviden štart tekmovanja bo ob 13. uri, o morebitnih spremembah boste pravočasno obveščeni.

 

Verjamemo, da si marsikdo med vami želi brezplačno testirati različne smuči, se preizkušati na veleslalom progi, zaplesati na stare smučarske viže kot je »smučajmo vsi« ali pa samo preživeti prijeten smučarski dan med prijatelji. To boste lahko naredili na vseh treh prireditvah - zatorej izkoristimo dano priložnost in »švis« na golte.

 

Naši občani boste v primeru predprijave oz. Spletne prijavnice, ki je na spletni strani športni izziv lahko koristili minimalno  20% popust pri nakupu dnevne smučarske karte na dan prireditve. Karto kupite na  blagajni pri spodnji postaji gondole v žekovcu.

 

S smučarskim pozdravom!

Občinski organizacijski odbor
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Prebold!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.