Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
29°C
18°C
JUTRI
30°C
16°C
513

Rekonstrukcija in dozidava OŠ Prebold 2. faza

V sklopu projekta rekonstrukcije in dozidave OŠ Prebold 2. faza je končana izgradnja kuhinje z novo sodobno kuhinjsko opremo ter zunanjim prostorom za dostavo živil, organskih in ostalih odpadkov, jedilnice, obnova garderob, obnova večnamenskega prostora knjižnice ter predprostora knjižnice, prostora za učbeniški sklad, kabineta računovodstva, kabineta za učiteljice prve triade, kabineta za svetovalno delavko, prostora namenjenega za čistila ter nove sanitarije za invalide.

V teku je še nadzidava, kjer se bodo zgradili dve novi učilnici, dva kabineta ter kabinet za individualno delo, prostor za učne pripomočke ter manjši prostor za čistila.

Znesek, višina sredstev: 1.750.000,00 € (z opremo) 

Viri sofinanciranja: proračun Občine Prebold
Znesek, višina sofinanciranja: / €
Status - faza: V teku
Začetek: julij 2020
Predviden zaključek: april 2021

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi