Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
29°C
18°C
JUTRI
30°C
16°C
494

Izvedba ločenega števca na počivališču za avtodome

Občina Prebold je konec leta 2021 naročila izvedbo ločenega števca za porabo vode na počivališču za avtodome ob športnih igriščih v Gaju.

Dela v višini dobrih 1.500,00 EUR je izvedlo podjetje JKP d.o.o., ki je vgradilo dvojni jašek za dva ločena števca posebej za športna igrišča in počivališče za avtodome. Predhodni števec je bil umaknjen iz glavnega jaška ob bazenu Prebold ter obnovljen vodovodni vod od glavnega do novega jaška. 

Pred ureditvijo odjemnih mest je občina Prebold naročila ter izvedla odstranitev starih železnih klopic, postavitev dveh platojev z štirimi klopcami in dvema košema za smeti ob teniških igriščih. Klopce so namenjene spremljanju športnih dogodkov in seveda tudi številnim sprehajalcem ob teh površinah. Dela v višini slabih 2.000,00 EUR je izvedlo podjetje Kač Peter s.p., urbana oprema pa je stala dodatnih 1.500,00 EUR.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi