Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
19°C
8°C
JUTRI
19°C
11°C

"SMART VILLAGE" - PAMETNA VAS

S spodbujanjem razvoja turizma na podeželju preko digitalnih tehnologij, krožnega gospodarstva in inovativnosti se na UPI-ljudski univerzi Žalec ukvarjamo v projektu SMART VILLAGE (slov. PAMETNA VAS).

Koncept pametnih vasi se nanaša na zmožnost koriščenja virov in proizvajanja dobrin za zadovoljevanje naših potreb, pri čemer ne ogrožamo virov za prihajajoče generacije; osnovni namen koncepta je ohranjanje aktivnega in vsem generacijam prijaznega podeželja.

V 1. sporočilu za javnost, ki smo ga pripravili v našem projektu  boste izvedeli več o projektu, njegovem namenu in ciljnih skupinah.

Tina Baloh, jezikovno izobraževanje in mednarodno sodelovanje

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­UPI – ljudska univerza Žalec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi