Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo v bližini morja še sončno vreme. Drugod bo pretežno oblačno, padavine, deloma plohe, se bodo iznad severnih krajev širile proti jugu. Predvsem v osrednji in južni Sloveniji bodo tudi posamezne nevihte. Na Primorskem bo povečini suho. Prehodno bo zapihal okrepljen severovzhodni veter, na Primorskem zvečer šibka do zmerna burja. Ohladilo se bo, popoldanske temperature bodo od 14 do 21, v južni Sloveniji do okoli 23 °C.
11°C | 21°C
petek, 27.04.2018
8°C | 21°C
sobota, 28.04.2018
7°C | 27°C
nedelja, 29.04.2018
10°C | 26°C
ponedeljek, 30.04.2018
8°C | 22°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Valentinova ustvarjalna delavnica v ......


KULTURA

| |
18.02.2017      10:24
A A

Valentinova ustvarjalna delavnica v preboldski knjižniciDeli:

V torek, 14. februarja 2017, je v Občinski knjižnici Prebold pod vodstvom Klementine Slapnik potekala Valentinova ustvarjalna delavnica. Srčna, radostna, povezovalna. Namenjena vsem ljubiteljem ustvarjanja. In ti so si vzeli čas za to, da bodo pripravili presenečenje svojim najdražjim. Kajti »svet je na dve polovici«, kot zapiše Bina Štampe Žmavc. Ali Tone Pavček: »V srcu, če je ta pravo, je zmeraj prostora za mnogo (tisoč in več) lepih stvari, ki jih ljubiti mora vse, kar živi.« O vsem tem smo premišljevali na praznik svetega Valentina. Še lepše pa je bilo, ko so nastale edinstvene voščilnice, zaradi katerih bodo spomini na valentinovo še nekaj časa greli srca vseh, ki jih imamo radi.    

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Prebold? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!