Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
31°C
14°C
JUTRI
33°C
16°C

Bolničarji/prostovoljci in ostali prostovoljci sodelujejo pri cepljenju

Žalec, 12. 6. 2021 – V preteklih štirinajstih dneh, odkar je cepljenje proti koronavirusu na našem območju, v Domu II. slovenskega tabora Žalec, so se v dejavnosti Zdravstvenega doma Žalec preko žalske civilne zaščite vključevali tudi bolničarji/prostovoljci in ostali prostovoljci RKS - Območnega združenja Žalec.

Na vhodu v stavbo so pomagali pri usmerjanju prijavljenih na cepljenje; v podpis so jim ponudili izjave za cepljenje in jih napotili naprej do zdravstvenih delavcev. »Opozarjali smo jih tudi na upoštevanje zaščitnih ukrepov, še posebej na razkuževanje rok«, je še povedala bolničarka/prostovoljka, članica ekipe prve pomoči RKS – OZ Žalec Mojca Gregorc.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi