Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.11.2017

oblačno
Danes bo oblačno, le na severovzhodu bo sprva še malo jasnine. Zjutraj bo v zahodnih krajih pričelo deževati. Ob morju bo popoldne zapihal jugo, drugod se bo nekoliko okrepil južni do jugozahodni veter. Popoldne se bo dež na zahodu krepil in širil proti osrednjim krajem, v noči na nedeljo pa zajel vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo tudi posamezne nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 7, drugod od 9 do 15 °C.
4°C | 11°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-5°C | 6°C
torek, 28.11.2017
-6°C | 7°C
sreda, 29.11.2017
2°C | 6°C
Opozorila
Sobota, 25.11.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
11°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice €nergija

Privarčujte s švedskim sistemom ogrevanja


UČINKOVITA RABA ENERGIJE, €NERGIJA

| |
08.07.2013      18:12
A A

Privarčujte s švedskim sistemom ogrevanja


V podjetju LINDAP SKM d.o.o. se poleg trženja in montaže strešnih kritin ukvarjajo tudi s trženjem biomase, peči in opremo na biomaso.


Ogrevanje na biomaso s švedskim sistemom ogrevanja
Ogrevanje na biomaso s švedskim sistemom ogrevanja
Deli:

Peč Centrometal

Kotel je razvit na osnovi dolgoletnih izkušenj na področju razvoja in izdelave izdelkov toplotne tehnike. Nov pristop pri konstruiranju kurišča omogoča ekonomično spreminjanje biomase v toplotno energijo ob upoštevanju najostrejših kriterijev s področja ekologije. Kotel je konstruiran večnamensko in omogoča porabo več vrst kuriv. V svoji osnovni izvedenki je kotel opremljen za kurjenje trdnih goriv vendar se lahko z dokupom dodatne opreme brez večjih težav predela na kurjenje kurilnega olja ali peletov. Izkoristkek ima čez 90 %. Kotel odlikuje učinkovito in enostavno upravljanje ter enostavno vzdrževanje. Za uporabo gorilnika Stocker se izdela posebni priklop-na strani , kar omogoča več načinov uporabe biomase.

 

Gorilniki

PRIVARČUJTE S  ŠVEDSKIM  SISTEMOM  OGREVANJA  

Ogrevanje na biomaso z gorilniki  Stoker švedskega proizvajalca je možno urediti  na skoraj vsako peč, razen na peči na olje.  Uporabno je za centralno ogrevanje v stanovanjskih hišah , primerno je tudi za ogrevanje mizarskih delavnic, vrtnarij itd.

Je poceni način ogrevanja  z enostavnim  upravljanjem. Gorilec deluje na biomaso in je univerzalni , to se pravi , da je v njem možna uporaba več energentov kot  koruza, pšenica in druga žita ,  sekanci, žagovina, hoblanci, peleti , koščice in podobno.

 

Sedaj v poletnem času nas greje sonce, vendar bomo prav kmalu potrebovali spet toploto naših peči. Kakšen gorilnik in peč kupiti, da se bomo greli najceneje se obrnite na specializiran kader podjetja Lindap SKM. Prijazno vam bodo svetovali in po vaši želji tudi obiskali.

Vse dodatne informacije dobite na sedežu podjetja Lindap ali na telefonsko številko 03/7000500 ali

gsm: 041461115 Marjan

 

 
Povezave:lindap.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Lindap SKM d.o.o.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Lindap SKM d.o.o.
Lindap SKM d.o.o.
Podlog v savinjski dolini 003
Tel:(03) 700 05 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.