Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
21°C
14°C
JUTRI
28°C
16°C
1036

Zaključna prireditev Glasbene šole Cecilija

Vsaka stvar ima svoj začetek in konec – kot tudi šolsko leto. S četrtkom, 20. junija 2019, so se mladi in nadobudni glasbeniki Glasbene šole Cecilija poslovili od učilnic ter odšli po nove moči. Preden so se lahko poslovili od notnih zapisov, pa jih je čakala še zadnja postaja – podelitev spričeval. Letos se je na glasbeni šoli izobraževalo 85 učencev različnih starostnih obdobij. Ponosni mentorji so svojim učencem podelili potrdila.

Gašper Smisl, predsednik Cecilije, Kulturno-glasbenega društva Polzela, je zbranim učencem podelil posebna priznanja za prizadevno delo in vsestransko sodelovanje pri različnih glasbenih projektih.

Da besede niso preglasile glasbe, so s svojimi instrumenti mladi glasbeniki popestrili dogajanje in pokazali, kaj so se naučili v preteklih letih.

 

Živa Avžner

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi