Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
26°C
12°C
JUTRI
23°C
14°C
3486

Z oktobrskim jadralnim vetrom do uspeha

Mesec oktober je z vetrom napel jadra naših jadrnic. Jadralni klub Savinja je namreč organiziral šesto savinjsko regato, na kateri je sodelovalo 16 posadk. Med njimi so bile tudi tri ženske ekipe. Za razliko od prejšnjih let nas je letos spodbujalo tudi lepo vreme, saj je ponujalo možnosti za dobre rezultate.

 

Posadka Iskrice s skiperjem Boštjanom Podlesnikom, v kateri smo bile tudi članice našega domačega jadralnega društva, smo skupno osvojile tretje mesto, med ženskimi posadkami pa prvo mesto. Na regati je tekmovalo kar pet ekip polzelskega jadralnega društva Maltezer in rezultati na regati so šteli za prehodni pokal JD Maltezer. Prejela ga je ekipa Iskrice, ki so ji ga predali člani ekipe Prijatelji. Pokal je domoval pri njih od lani.  

 

Z uspehi naših ekip smo ponesli ime JD Maltezer zunaj meja naše občine. Tega smo veseli, a ostaja nam pomembno, da se znamo kakovostno družiti in da imamo možnost pridobivanja strokovnega znanja.

 

Alenka  Žnidar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi