Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
4°C
-7°C
JUTRI
7°C
-2°C
2483

Vzdrževalna dela na gozdnih cestah

Tudi letošnjo jesen je občina na območju Občine Polzela izvedla vzdrževalna dela na gozdnih cestah.

V program vzdrževanja gozdnih cest, ki ga vsako leto pripravi Zavod za gozdove Slovenije, so bile letos v skupni dolžini 5 kilometrov vključene ceste Sveti Dominik–Čede, Brunski graben in Gora Oljka–Veliki Vrh. 

Vzdrževanje, ki ga je izvajalo podjetje Avtoprevozništvo in gradbena mehanizacija, Sašo Cizej, s. p., je obsegalo čiščenje prepustov in koritnic, napravo vtočnih in iztočnih glav prepustov, čiščenje brežin ter obnovo vozišč z nasipnim materialom in profiliranjem. 

V tem letu so bila za vzdrževanje gozdnih cest namenjena sredstva v višini 7000 evrov in so deloma povrnjena s strani državnih proračunskih sredstev. 

Rok Železnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi