Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
12°C
2°C
JUTRI
16°C
5°C
714

Voščilo polzelskega Kulturno-glasbenega društva Cecilija

Leto je spet naokoli. V novem letu 2021 vseh slabih stvari za zdaj še nismo pregnali, ampak to nas ne ustavi. V decembru smo člani Pihalnega orkestra Cecilija posneli prečudovit valček Najina mala sreča. Avtor skladbe je dirigent orkestra Gašper Smisl. Posnetek je naše darilce in voščilo ob vstopu v novo leto vsem prebivalcem Polzele in tudi drugim.


Kljub prepovedi druženja zaradi ukrepov za zajezitev epidemije polzelsko Kulturno-glasbeno društvo Cecilija deluje nemoteno, seveda na daljavo. Glasbena šola in plesne vaje delujejo prek računalnikov. Težko je, ampak skupna motivacija in volja nas ženeta k ustvarjanju, igranju in zapolnitvi naše notranje note. Na Youtubu poiščite našo izvedbo skladbice, zavrtite si jo in uživajte. Mi pa vam želimo veliko glasbenih užitkov in upamo, da vam kmalu naježimo kocine tudi v živo. Vse dobro v 2021!Živa Avžner

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi