Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
18°C
11°C
JUTRI
17°C
7°C
2872

Vabilo na 30 ur malega nogometa med mladimi in starimi člani Športnega društva Andraž

VABILO NA 30 UR MALEGA NOGOMETA MED MLADIMI IN STARIMI ČLANI ŠPORTNEGA DRUŠTVA ANDRAŽ

 

 

Športno društvo Andraž bo ob

 

30-LETNICI  SAMOSTOJNE SLOVENIJE IN

23. PRAZNIKU OBČINE POLZELA

 

v petek, 10. septembra 2021, z začetkom ob 13. uri na igrišču v Andražu nad Polzelo

 

 

ORGANIZIRALO 30 UR MALEGA NOGOMETA MED MLADIMI IN STARIMI ČLANI ŠPORTNEGA DRUŠTVA ANDRAŽ.

 

Vsaka ekipa bo štela po 28 igralcev. Organizirana bo v 4 skupine. Vsako skupino bodo sestavljali 4 igralci, vratar in 2 rezervi. Igrala bo 5-krat po uro in pol. V primeru poškodb ali preobremenitev v skupini se skupina dopolnjuje z igralci iz drugih skupin ekipe. Organizacijo znotraj ekipe vodi vodja ekipe. Igralec uro in pol igra ter štiri ure in pol počiva. Počitek bo na igrišču oziroma doma, pod pogojem, da se igralec pravočasno vrne v igro.

 

VSAK IGRALEC NASTOPA NA LASTNO ODGOVORNOST.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi