Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
6°C
-3°C
JUTRI
8°C
-3°C
5604

Ustvarjanje prazničnih voščilnic

Uporabniki Varstveno-delovnega centra Muc so pred prihajajočim letom zelo ustvarjalni. Radi izdelujejo voščilnice, okraske, dekoracije za božič in novo leto. Uživajo v barvanju, lepljenju, izrezovanju, sestavljanju in pisanju. S tem izkazujejo svojo edinstvenost.

Letos smo se odločili, da bomo sodelovali v projektu ”Mala pozornost za veliko veselje”, ki ga organizira Ana Petrič iz Centra starejših DEOS Notranje Gorice in katerega glavni cilj je medgeneracijsko sodelovanje.

Projekt poteka tako, da lahko kdor koli napiše pismo, voščilo z lepo mislijo, in to se potem razdeli starostnikom v domovih upokojencev. Zelo pomembno je, da je voščilo napisano na roke in z večjimi črkami, da starostniki vidijo brati.

Ker vemo, da starejše ljudi, ki so ločeni od svojih bližnjih, razveseli že dobra beseda, mala pozornost, smo tudi mi prispevali nekaj voščilnic z lepimi željami v upanju, da jih bomo s tem razveselili in jim polepšali prihajajoče praznike.

 

Urška Pipan

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi