Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
13°C
2°C
SRE.
5°C
5°C
Deli
882

Tradicionalni prednovoletni donacijsko obarvan izlet

Kot vsako leto že četrtič zapovrstjo v prednovoletnim času podjetje Pemi, d. o. o., organizira tradicionalni ogled lučk v enem izmed večjih mest za svoje prijatelje.

Srečanje ima donacijski priokus, tako se je vesela karavana skupaj z direktorjem Bogomirjem odpravila v štajersko prestolnico Maribor. Imeli smo se odlično. Ob tem se je podjetje Pemi, d. o. o., odpovedalo plačilu prevoza in je skupaj z udeleženci doniralo Občini Polzela vrednost 460 evrov za namen najema drsališča, kjer se naši najmlajši lahko brezplačno zabavajo v mrzlih januarskih dneh. Vsem udeležencem in podjetju Pemi, d. o. o., najlepša hvala za prijetno druženje in donacijo, ki je bila že predana.

 

Felix Skutnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi