Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
31°C
14°C
JUTRI
33°C
15°C
673

Začetek rekonstrukcije ceste skozi naselje Dobrič

Spoštovane občanke in občane obveščamo, da je v mesecu juniju izvajalec Avtoprevozništvo in gradbena mehanizacija, Sašo Cizej, s. p., začel rekonstrukcijo občinske lokalne ceste z oznako LC 490331, ki poteka skozi naselje Dobrič.
Dolžina prve faze rekonstrukcije, ki bo končana predvidoma do konca tega leta, je 1300 metrov in zajema ureditev celotnega zgornjega ustroja ceste z odvodnjavanjem. Dodali bomo asfaltne mulde in očistili oziroma na novo profilirali zemeljske jarke. Obnovili bomo obstoječe prepuste in na več mestih, kjer je to potrebno, dodali nove.
Z razširitvijo cestišča in zgoraj navedenimi ukrepi se bo povečala prometna varnost ter izboljšalo udobje vožnje. Predvsem pa se bo povečala življenjska doba rekonstruirane ceste.
Na trasi rekonstrukcije bo postavljena delna in občasno popolna zapora ceste, zato vse stanovalce ob trasi in vse druge uporabnike omenjene ceste prosimo za strpnost. Obvoz bo mogoč po vzporednih občinskih cestah.
Rok Železnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi