Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
21°C
4°C
JUTRI
15°C
10°C
2321

Preventivna akcija Pešec

V torek, 6. oktobra 2020, so se v sklopu nacionalne preventivne akcije Pešec, ki je letos potekala med 5. in 18. oktobrom, tudi v Občini Polzela dogajale dejavnosti za ozaveščanje pomembnosti zadostne vidnosti pešcev pri večanju njihove varnosti v prometu. Pri akciji, ki je potekala pred občinsko stavbo in na območju zdravstvenega doma, so sodelovali člani Združenja šoferjev in avtomehanikov Savinjske doline ter člani občinskega Sveta za vzgojo in preventivo v cestnem prometu. 

Sodelujoči prostovoljci so mimoidočim razdeljevali zloženke, kresničke in odsevne trakove ter jih opozarjali, kako pomembno je upoštevati cestnoprometne predpise ter biti viden v prometu. Zadnje še posebej velja za pešce, ki so tokrat bili ciljna skupina preventivne akcije, saj spadajo med ranljivejše udeležence v cestnem prometu. 

Želimo si, da bi vsi udeleženci v prometu bili vidni oziroma preVidni. 

Rok Železnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi