Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
7°C
-3°C
NED.
10°C
-6°C
5971

"Povezani prek telefona"

Slovenska karitas v sodelovanju z Župnijsko karitas Polzela začenja dejavnost „Povezani prek telefona“ v sklopu akcije „Naš kraj, naše srce“, pri čemer zbira mlade prostovoljce. V prihodnjih tednih bomo povezali mlade prostovoljce s starejšimi in osamljenimi, ki se bodo predhodno prijavili na

telefonsko številko 069 928 187

 

Mladi jih bodo v nadaljevanju predvidoma večkrat na teden poklicali. Tako se bo med njimi vzpostavil prostor za redni in daljši družabni pogovor.
 

Na telefonski številki 069 928 187 se lahko vsak delovni dan med 9. in 15. uro prijavijo starejši in osamljeni, ki bi želeli redno poklepetati s prostovoljci. Pogovor starejšim bodo nudili prostovoljci YoungCaritas – Karitas mladih v Sloveniji.
 

Prosimo vas, da telefonsko številko posredujete tudi svojim bližnjim, ki ne uporabljajo računalnikov oz. spleta. Lahko pokličete sami in predlagate morebitne posameznike, ki bi jih prostovoljci Karitas mladih lahko poklicali.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi