Logo MojaObčina.si
DANES
3°C
-2°C
JUTRI
7°C
-1°C
Oceni objavo

Poletni avtobus Celje - Logarska dolina

Že nekaj let zapored občine ob Savinji povezuje kolesarski turistični avtobus, ki vozi ob sobotah in nedeljah ter praznikih, v času poletnih počitnic in dopustniških dni na relaciji Celje – Logarska dolina in nazaj v obratni smeri.

Na avtobus lahko vstopite na vseh postajališčih med Celjem in Logarsko dolino, ki se nahajajo v voznem redu ali pa v obratni smeri, ko se avtobus vrača nazaj proti Celju. Odhod Celje - Logarska dolina: 7:10 in 13:10; odhod Logarska dolina slap: 10:00 in 18:00. 

Otroci do 4 leta se lahko peljejo brezplačno, do 10 leta pa je cena polovična. Če bi Logarsko dolino radi raziskali s kolesom, lahko svoje kolo brezplačno vzamete na avtobus.

Vabimo vas, da tudi vi pomagate ohranjati naravo na način, ki bo puščal za seboj čim manjši ogljični odtis. 
Vozovnico lahko rezervirate tudi preko spleta, več informacij pa najdete tudi na spletni strani https://www.nomago.si/avtobusne-vozovnice.
Pustite svoje jeklene konjičke doma ter potujte trajnostno in brezskrbno po zeleni Savinjski dolini.

Nomago

Oglejte si tudi