Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
31°C
14°C
JUTRI
33°C
15°C
613

Pogovor poslanca in župana

Večer na gradu Komenda 17. junija 2021 se je začel s pogovorom, na katerem sta sodelovala poslanec Nove Slovenije (NSi) Aleksander Reberšek, ki je predstavil dosedanje delo in trenutne dejavnosti v stranki in državnem zboru, ter župan Občine Polzela Jože Kužnik, ki je predstavil dejavnosti občine.  
Kot je poudaril poslanec Reberšek, so veseli, da so se občani Občine Polzela z veseljem odzvali vabilu. Njihova pripravljenost za delo navdaja z zadovoljstvom. Tudi  na Polzeli so namreč poudarili, da bo NSi svojo pozornost še naprej namenjala zlasti pripravi ustrezne strategije za izhod iz koronakrize in zagonu gospodarstva. Vztrajali bodo zlasti na nižanju davkov, ki bremenijo ljudi, in skrbeli za ranljive skupine, ki so v naši družbi že desetletja odmaknjene na rob.
Ponovno so oživili občinski odbor NSi Polzela. Na dogodek je prišlo več kot 20 ljudi, ki so za novo predsednico odbora izglasovali Aleksandro Jurak.
                                                                                           
Tone Tavčer

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi