Logo MojaObčina.si
DANES
32°C
14°C
JUTRI
32°C
16°C
Oceni objavo

Pod cerkvijo raste novo naselje

Investitor 123 Invest na Polzeli gradi popolnoma novo naselje. Naselje se imenuje Sončna oaza – center Polzela. V njem je 24 parcel, od tega 21 parcel za samostojne hiše in tri parcele za dvojčke. Parcele so velike od 440 m² do 700 m².

Arhitektura objekta sledi modernim smernicam oblikovanja: streha z napuščem, velike steklene površine, bela fasada v kombinaciji s sivo streho, leseni dodatki na fasadi, ki dajejo objektu občutek topline.

Razporeditev prostorov je moderna, funkcionalna in okolju prilagojena. Glavni bivalni prostori v pritličju bodo izvedeni kot velik prostor, ki se preko velikih steklenih površin odpira proti naravi.

Vsi infrastrukturni priključki (vodovod, kanalizacija, elektrika, telekomunikacijski vodi itd.) bodo na parceli in izvedeni v sklopu izgradnje povezovalne dovozne ceste s celostno infrastrukturo in asfaltnim dovozom. Naselje bo imelo na glavnem delu tudi pločnik in po celotnem naselju tudi javno razsvetljavo.

Tone Tavčer

Oglejte si tudi