Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
31°C
11°C
PON.
30°C
14°C
1133

Oživitev rekreacijskih tekmovanj

V letnem načrtu Športnega društva Andraž je načrtovana izvedba spomladanskega dela Medkrajevne lige malega nogometa. Igro bi morali začeti 4. aprila 2020, vendar zaradi ukrepov, izhajajočih iz epidemije, to ni bilo mogoče.

 

Z rahljanjem ukrepov je bila dovoljena igra tenisa in igranje malega nogometa z upoštevanjem druženja do 50 ljudi na prostem in v zaprtih prostorih. Tako smo v soboto, 20. maja 2020, začeli igrati. Ta ukrepa sta nam omogočila spremembo časovnega načrta prireditev. Šest izpadlih kol bomo nadoknadili z igranjem ob sredah in dvotedenskim podaljškom igranja. Rekreativno igranje tenisa pa poteka od uveljavitve ukrepa.

 

Simon Ograjenšek

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi