Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
28°C
17°C
JUTRI
29°C
13°C
5971

Odprtje otroškega igrišča v prenovljenem parku Šenek, s klovnesino predstavo

V sobotnem dopoldnevu, 21. maja 2022, si je prišla na Polzelo v park Šenek ogledat novo otroško igrišče Eva Škofič Maurer, prva slovenska klovnesa in ustanoviteljica Društva Rdeči noski. Navzoče je nasmejala s predstavo Ifigenija Sfrčkjlana, ki je med drugim vsebovala tudi balet s kihanjem in točko z virtuoznim žongliranjem.

Po predstavi sta ob navzočnosti župana Občine Polzela Jožeta Kužnika sledila odprtje otroškega igrišča ter predaja igrišča v uporabo. Posebnost tega igrišča je, da je umeščeno na obrobje enega izmed najlepših arborističnih parkov v Sloveniji, parka Šenek. Igrišče sestavljajo kombinirano igralo oziroma leseni grad s toboganom in dvema gugalnicama, nizko plezalo ter okrog 20 metrov dolga jeklenica (zipline). Postavljene so bile tudi lično izdelana macesnova klop okrog drevesa in tri dodatne klopi.

Vsem uporabnikom igrišča želimo veselo in varno igro na novih igralih, spremljevalcem pa brezskrbne trenutke na novih klopeh.

Damjan Jevšnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi