Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
13°C
8°C
JUTRI
15°C
5°C
5024

Ocenjevanje škode na stvareh zaradi posledic neurij s poplavami in točo med 29. in 30. julijem 2020.

Občina Polzela obvešča vse oškodovance, ki so utrpeli škodo na stvareh zaradi posledic neurij s poplavami in točo med 29. in 30. julijem 2020, da občina na podlagi Sklepa Ministrstva za obrambo, Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje, popisuje in ocenjuje škodo.

 

Zbiranje vlog poteka za:

  • kmetijska zemljišča (Obrazec 1),
  • uničene objekte (Obrazec 3),
  • delno škodo na objektih (Obrazec 4) in 
  • gradbeno inženirsko infrastrukturo (Obrazec 5).

 

Zbiranje vlog poteka na Občini Polzela najpozneje do 21. avgusta 2020, medtem ko mora biti celotno ocenjevanje končano do 31. avgusta 2020. Prav tako morajo biti podatki iz obrazcev do istega dne vneseni v spletno aplikacijo Ajda.

 

Škodo na gozdovih ocenjuje Zavod za gozdove Slovenije, na vodotokih Direkcija RS za vode, na kulturni dediščini Zavod za varstvo kulturne dediščine, v gospodarstvu Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo ter na državnih cestah Direkcija RS za infrastrukturo.

 

Morebitne informacije in pojasnila:

Rok Železnik, strokovni sodelavec za infrastrukturo

tel.: 03/703 32 15 

e-naslov: rok.zeleznik@polzela.si

 

 

 

 

 

Jože Kužnik

Župan

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi