Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
4°C
-6°C
ČE.
4°C
0°C
5971

Obnovljena ulica Savinjsko nabrežje

Obnova približno 250 metrov dolgega odseka ceste na Savinjskem nabrežju, ki se je začela v juliju 2021, je končana.

Podjetje Sial GP, d. o. o., iz Grajske vasi, ki ga je občina izbrala za izvajalca del, je z izdelavo ponikovalnic in peskolovov, ki so povezani s cevmi in muldo, uredilo odvodnjavanje površinske meteorne vode s cestišča, položilo do zdaj manjkajoči zaključni sloj asfalta ter uredilo bankine in okolico. Vrednost investicije je 60.000 evrov.  

Projektu pa so se s položitvijo zaščitnih cevi za potrebe vzpostavitve optičnega omrežja pridružili tudi investitorji iz telekomunikacijskih podjetij T-2, d. o. o., in Telekom Slovenije, d. d., ter z gradnjo javne razsvetljave podjetje Beloglavc, d. o. o.

Rok Železnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi