Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
22°C
11°C
JUTRI
23°C
8°C
4363

Obnova odseka lokalne ceste v Lovčah    

Izvajalec Sašo Cizej, s. p. iz Vranskega, je kljub negotovim in zato zelo zahtevnim razmeram zaradi epidemije koronavirusa v začetku maja skladno s terminskim načrtom končal obnovo odseka lokalne ceste z oznako LC 490491 Andraž – Okonina. 

Ker je bila cesta na omenjenem odseku potrebna temeljite obnove, je Občina Polzela v dolžini 410 metrov uredila spodnji ustroj, površinsko in globinsko odvodnjavanje cestnega telesa ter zgornji ustroj z novim asfaltom. Obnovljeno vozišče je širše, kot je bilo, kar bo skupaj z očiščenimi brežinami zagotovo pripomoglo k večji preglednosti in varnosti. Vrednost sanacije znaša 90.000 evrov. 

Rok Železnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi