Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
31°C
16°C
SRE.
28°C
18°C
2287

Območje Gore Oljke je posebno območje

Obveščamo vas, da je Občina Polzela začela projekt celovitega urejanja območja Gore Oljke.

Gora Oljka privlači obiskovalce od blizu in daleč, je kraj ohranjene narave, širnih razgledov in zato prostor vsakodnevne rekreacije. Je cilj številnih izletov, tudi romanj ... Za ta prostor pa skrbijo ljudje, ki so tu doma. Območje si zato zasluži posebno pozornost.

Namen projekta je zbrati interese, ideje, kako ohraniti najboljše v območju in kako narediti Goro Oljko še lepši kraj, za obiskovalce in domačine. Zato že na začetku tega projekta vabimo vse, da nam sporočite svoje želje in predloge po e-pošti obcina.polzela@polzela.si.

V sklopu projekta bosta izvedena tudi anketa in študijski krožek. Načrtuje se razvoj nove ponudbe za obiskovalce (dodatni razgledi, objekti, ureditev dobriške sušilnice hmelja kot prostora za degustacije …), ob tem pa tudi zaščita narave in ureditev prometa. O poteku projekta bomo obveščali.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi