Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
10°C
0°C
JUTRI
10°C
-3°C
1955

Mednarodni dan turističnih vodnikov21. februar je mednarodni dan turističnih vodnikov. Za ta namen je Društvo regionalnih turističnih vodnikov Argos pripravilo niz spletnih dogodkov, s katerimi že od petka, 19. februarja 2021, zaznamujejo ta dan.

Letošnja tema je Turistični vodniki z zgodbami bogatimo razvoj podeželja. Gre za povezovanje turističnih vodnikov in domačinov v turistično dejavnost. Zaradi stanja, ki ga narekuje koronavirus, so se odločili za predstavitvene dejavnosti na spletu. Ob letošnjem praznovanju so po vsej Sloveniji pripravili več kot 40 spletnih doživetij.                                                                                                

Tone Tavčer

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi