Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
18°C
11°C
JUTRI
17°C
7°C

Zoran Predin ob 40-letnici glasbenega ustvarjanja gostoval tudi na gradu Komenda


Po mesecih hibernacije je Zoran Predin znova v polnem pogonu. Začeli so se koncerti, zadnjo koncertno ploščo je posnel na razprodanem koncertu v Zagrebu ob spremljavi simfoničnega orkestra Zagrebške filharmonije. Poldruga ura prijetnega druženja s publiko je bila polna prijetnih občutkov ob preigravanju njegovih legendarnih komadov in sočnih pripovedi iz njegove mladosti.

Zoran pravi: »Najmanj pol programa mora biti enakega - tvoje skladbe, ki te v očeh publike delajo prepoznavnega. Druga polovica ali tretjina pa mora biti namenjena novemu materialu.« Tako je bilo tudi pri nas na Polzeli prvi petkov julijski večer, ko nam je predstavil svoje sveže in vsem znane legendarne hite.

Verjamemo, da ste uživali in da se vidimo na naslednjem poletnem večeru s skupino Victory 27. avgusta 2021 na gradu Komenda. Do takrat se imejte lepo ter preživite lepo in pestro poletje.

Lidija Praprotnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi