Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
18°C
11°C
JUTRI
17°C
7°C

Prvi poletni večer SToP v znamenju Stinga, Queenov, Glorie Estefan in domačih Avsenikov

Po zahtevnih projektih, ki so stalnica skupine SToP - Slovenski Tolkalni Projekt, so si slovenski tolkalci za »pokoronski« čas zastavili nekaj sproščenega, zabavnega in zanimivega. Razvajali so nas na prvem poletnem večeru na predpraznični večer, 24. junija 2021, na grajskem dvorišču gradu Komenda. Koncert, ki so nam ga pripravili, je ob 30. obletnici naše samostojne države brezplačno omogočila Občina Polzela.

Projekt skupine SToP je nekaj posebnega. Iz bližnje zgodovine so izbrskali nekatere popularne pesmi in jim dali novo, »tolkalno« preobleko. Tako so med drugim izbrali in preigravali skladbe Stinga, Queenov, Glorie Estefan, skupine Toto, AHA in tudi domačih Avsenikov.  Obiskovalci, željni dogodkov, so nastopajoče podprli z bučnimi aplavzi, moderator in vodja skupine Dejan Tamše pa je dodatno popestril večer s svojimi humorni vložki in večer se je resnično zaključil popolno.

Seveda glasba ne bi zaživela brez vokalov, gostja večera je bila ena in edina Sanja Mlinar Marin.

Lidija Praprotnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi