Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
14°C
10°C
SRE.
18°C
10°C

Premiera otroške predstave Gospodične Mici

Društvo Dobra ideja je Polzelane razveselilo s premiero zabavne in poučne otroške predstave Gospodične Mici z naslovom »Voda je naše največje bogastvo«.

Bina Plaznik iz gledališke sekcije Društva Dobra ideja je v petek, 18. septembra 2020, v vlogi Gospodične Mici uprizorila premiero predstave "Voda je naše največje bogastvo". Mici v zgodbi na zabaven način otrokom pokaže, kako dragocena je voda, za katero se nam sicer zdi popolnoma samoumevno, da bo pritekla iz pipe. Toda kaj pa storiti, ko nekega dne vode zmanjka ... Pri izvedbi predstave so Bini Plaznik pomagali Jurij Žohar kot tehnična podpora in avtor glasbe Micine pesmi ter asistentki Maša Mihelič in Mala Mici Goja Lajlar.

 

Pika Pilko

Foto: Jurij Žohar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi