Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
21°C
8°C
ČE.
23°C
6°C
815

Koncert za šolski sklad GŠ Risto Savin Žalec

Glasbena šola Risto Savin Žalec je v četrtek, 28. novembra 2019, v Domu II. slovenskega tabora priredila tradicionalni, že deveti po vrsti, dobrodelni koncert v korist šolskega sklada glasbene šole. Dvorana je bila zasedena do zadnjega kotička, saj so vstopnice za koncert pošle že tri tedne pred predstavo. Za šolski sklad  so zbrali dva tisoč evrov. 

Na koncertu je sodelovalo več kot tristo otrok v različnih glasbenih zasedbah. Predstavili so se naslednji orkestri: godalni, simfonični, pihalni, kitarski, harmonikarski, citrarski, zbor, orkester citer in kitar, komorna zasedba tolkal in učenci plesne pripravnice. Koncert je trajal skoraj dve uri, čas pa je po besedah obiskovalcev zelo hitro minil, saj je bilo dogajanje na odru izjemno pestro in zanimivo. Zbrane je pozdravil tudi ravnatelj šole mag. Gorazd Kozmus, ki je poudaril odličnost kolektiva, učencev in vseh sodelujočih ter se zahvalil vsem, ki so kakor koli pomagali pri izvedbi koncerta.

 

Tone Tavčer

                               

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi