Logo MojaObčina.si
DANES
1°C
-6°C
JUTRI
5°C
-1°C
Oceni objavo

Izjava za javnost

Danes, 4. Avgusta ob 7. uri je bil v Občini Polzela aktiviran štab civilne zaščite, zaradi močnega naraščanja Savinje in ostalih vodotokov v Občini. Aktivirane so bile vse tri gasilske enote za reševanje ljudi in premoženja.

Poplavljeno območje v Občini Polzela je predvsem predel Ločice ob Savinji, ekipe gasilskih enot in štaba civilne zaščite v polni kapaciteti delujejo pri reševanju in pomoči občanom pri čemer je bila odrejena tudi evakuacija oseb ujetih zaradi naraščanja voda.

V Športni dvorani na Polzeli je za vse osebe, ki potrebujejo pomoč pripravljen zbirni center. Občane prosimo, da spremljate medijske objave, vremensko napoved ter stanje vodotokov ter hkrati pa upoštevajte vsa navodila in varnostne ukrepe, saj boste s tem poskrebili za svojo varnost ter varnost najbližjih.

Občina Polzela

Oglejte si tudi